YAZ OKULU

YAZ OKULU

BU YAZ “SİZDRAMA YARATICI YAZ OKULU” İLE ÇOK EĞLENCELİ GEÇECEK!

Alanında uzman bir kadro ve psikologlarımız eşliğinde çocuklarımızla paylaşacağımız eğitim felsefemizin temeli; yaşayarak-aktif öğrenme metoduna dayanmaktadır. Çocuğun kendiliğinden katılımını sağlayacak süreç, ağırlıklı olarak sanat ve yaratıcılık odaklıdır. Kişisel gelişimi hedef alan yaz okulu programımızın en temel özelliği çocuklarımızın çok ihtiyaç duyduğu eğlence dinamiğini taşımasıdır. 

Yaratıcılık, kendini kaygısızca ortaya koyabilmeyi ve özgürlüğü getirir. Her etkinlik bu bağlamda çocuk merkezli bir şekilde planlanmaktadır. Unutamayacağı keyifli anılarla dolu bir yaz okulu deneyimi için biz buradayız.


Neden Psikolog eşliğinde

Sizdrama bünyesinde bulunan psikologlarımız, yaz okulumuzdaki tüm etkinliklerde çocuklarımızın tutum, davranış ve duygularını gözlemleyerek onları tanımakta ve ihtiyaca göre destek vermektedirler. Aynı zamanda gerekli durumlarda, eğitmenleri ya da velilerini bilgilendirerek yönlendirmektedirler. 

Ne zaman?

Yaratıcı Yaz Okulumuz, 17 Haziran 2019 Pazartesi günü başlayıp 2 Ağustos 2019 Cuma gününe kadar devam edecektir. Bu programdan, kendi tatil planlamanıza göre, aşağıdaki tarihlerden ( en az 3 hafta olmak koşulu ile ) istediğiniz haftaları seçebilirsiniz.

   

HAFTALAR:

1. Hafta : 17 Haziran – 21 Haziran 2019

2. Hafta : 24 Haziran – 28 Haziran 2019

3. Hafta : 01 Temmuz – 05 Temmuz 2019

4. Hafta : 08 Temmuz – 12 Temmuz 2019

5. Hafta : 15 Temmuz – 19 Temmuz 2019

6. Hafta : 22 Temmuz – 26 Temmuz 2019

7. Hafta : 29 Temmuz – 02 Ağustos 2019

                                                                                                                                        

Hangi yaş?

Sizdrama YARATICI YAZ OKULU programına katılacak çocuklarımız, birbirine yakın yaşlara göre gruplara ayrılacaklardır.  

5 – 6 yaş ( 2014-2013 doğumlu ) 

7 - 9 yaş ( 2012-2011-2010 doğumlu ) 

10 -12 yaş ( 2009-2008-2007 doğumlu ) 

      

Nasıl bir akış?


Neden Sizdrama Yaratıcı Yaz Okulu?

Sizdrama Yaratıcı Yaz Okulumuz, sanat ve kişisel gelişim içerikli, eğlencenin bol olduğu, öğretmeye değil gelişmeye odaklı bir yaklaşıma göre programlanmıştır. Bu sebeple, sadece uzmanlığımız olan alanları içeren bir içerik uygulamaktayız.

Bu program içeriği ile çocuklarımıza; ekranlardan uzak, akranları ile keyifli paylaşımlar yapabilecekleri, geçmişte olduğu gibi sokak ortamlarında elde edilen sosyal becerilerini geliştirebilecekleri ortamlar sağlıyoruz.

     

Nasıl besleneceğiz?

Sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı desteği SARDUNYA CATERİNG tarafından sağlanmaktadır.

Nerede yüzeceğiz?

1996 yılından bugüne Ataşehir bölgesinde spor hizmetleri sunan TAÇ SPOR tesislerindeki açık havuzda olacağız. Çocuklarımıza, Sizdrama kadrosunun refakatinde, Taç Spor yüzme eğitmenlerinin yönetiminde, yaş ve yüzme seviyesine göre ayrılarak yüzme eğitimi ve yüzme keyfini yaşatacağız.

Nasıl ulaşacağız?

Ataşehir ve çevre bölgelerden servis talebi eden velilerimiz için servis kayıtları alınır, servis araçlarımızın konumlara en uygun ulaşım planlaması yapılır ve velilerimiz bilgilendirilir.

    


Yaz okulu dönemleri

Yaratıcı Yaz Okulu 7 haftalık program içinden istediğiniz ( en az 3 hafta olmak koşulu ile ) haftaları seçebilirsiniz. Tüm etkinlikler, beslenme, bir çanta, bir şapka, bir şort, iki tişört ücrete dahildir. Yaz okuluna geliş gidiş ulaşım hizmetleri ücrete dahil değildir.

ÖN KAYIT YAPTIRIN!

Yaratıcı Yaz Okulu gruplarımızın her hafta oluşturulabilmesi için kayıtlarınızı erkenden yapmanızı rica ediyoruz. Böylelikle yaş gruplarımızı, sayılarını ve ön hazırlıklarımızı daha rahat planlayabiliyoruz. 

Kayıt için lütfen bizimle iletişime geçiniz; http://www.sizdrama.com/iletisim

Ön kayıt için; ön kayıt formunu doldurarak, ödemeyi Sizdrama Ataşehir merkeze yapabilirsiniz. 

ÖNEMLİ UYARILAR :

1- Yaz okulu ücret indirimi; kardeş olarak katılan çocuklar ve en az 6 hafta yaz okuluna devam eden çocuklar için %10 indirim olarak belirlenmiştir. İndirim haklarından sadece bir tanesi geçerlidir.

2- Merkezimize tablet, diz üstü bilgisayar, cep telefonu, değerli eşya ve yüklü miktarda para getirilmemesi rica olunur. Getirilmesi durumunda, Sizdrama Yaratıcı Yaz Okulu bu eşyalardan sorumlu değildir.

3- Gün içinde erken saate çocuğun yaz okulundan alınması durumunda, o saat içindeki etkinliğin tamamlanması sonrası çocuk veliye teslim edileceğinden program saatlerine göre organize olmanızı rica ederiz.


Bölümler

1

YAZ OKULU

BU YAZ “SİZDRAMA YARATICI YAZ OKULU” İLE ÇOK EĞLENCELİ GEÇECEK! Alanında uzman bir kadro ve psikologlarımız eşliğinde çocuklarımızla paylaşacağımız eğitim felsefemizin...

Videolarımız

To Top