Hakkımızda

Sizdrama Sanat ve Eğitim ve Kişisel Gelişim Merkezi; 2003 yılında yaratıcı drama eğitmeni Suat Güneş tarafından kurulmuş, 2008 yılından itibaren ise klinik psikolog ve psikodramatist Berrak Artemiz Çınar’ın, 2015’de ise çocuk gelişimi uzmanı Derya Özer’in katılımı ile çalışmalarını sürdürmüştür.

Yaratıcı drama, psikodrama gibi yaşantısal teknikler başta olmak üzere eğitim ve gelişim alanlarında deneyim odaklı yaklaşımları yaygınlaştırarak kişilerde özellikle sosyal-duygusal gelişimi arttırmayı misyon edinen Sizdrama; Eğitimde Yaratıcı Drama, Yaratıcı Drama ile Kişilik Gelişim Programı, İŞ'te yaratıcı drama gibi geliştirdiği özel projelerle çocuklara, yetişkinlere ve kurumlara hizmet vermeyi sürdürmektedir.

Her biri kendi dalında uzman olan yaklaşık otuz kişilik psikolog, yaratıcı drama lideri, çocuk gelişimci, insan kaynakları ve eğitimci kadrosuyla hizmet veren Sizdrama, pedagojik yaklaşımıyla eğitim kalitesini bir arada tutarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Kişisel, kurumsal ve sanatsal gelişimin aynı yerde buluştuğu adres olarak Sizdrama, merkezi Ataşehir’de olmak üzere, Dragos ve Çekmeköy'de faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kurucularımız

Berrak Artemiz

Klinik Psikolog / Psikodramatist

Suat Güneş Hakkında

Yaratıcı Drama Eğitmeni
To Top