Deniz Arzu GÜVENÇ, Yaratıcı Drama Eğitmeni

Deniz Arzu Güvenç, Akdeniz Üniversitesi T.O ve Anadolu Üniversitesi Halkla ilişkiler bölümlerinden mezun olmasının ardından, iletişim ve insan ilişkileri konusunda çeşitli eğitim ve sertifikalar almıştır. Konusunda çeşitli kademelerde yöneticilik yaptıktan sonra, TCMEB’ye bağlı Işığım Meslek Edindirme Kursu’nda Yaratıcı Drama Liderlik eğitimi almıştır.

Siz Drama Sanat ve Eğitim Merkezi’nde, Drama KGP atölye liderliği görevini sürdürmekle birlikte, Yaratıcı Drama Liderliği ve Drama KGP eğitimi almaya da devam etmektedir. 2015 yılından itibaren, Sizdrama Kalamış şubesinde DramaKGP koordinatörü olarak görev yapmaktadır.

1975 yılının sonlarında (yani 76 sayılır) İstanbul’da doğdu. Doğduğu andan itibaren insan ilişkileri ultra pozitifti. Öğrenim ve çalışma hayatı boyunca iletişim ağırlıklı dersler ve görevlerden haz aldı. Özel hayatında ise gönlü hep çocuklara kaydı. Onlarla eğlendi, onlarla öğrendi.

Bir gün, yakın ve aydın bir arkadaşının ısrarlı yönlendirmesi ve yakıştırması sayesinde Yaratıcı Drama ile tanıştı, pek de güzel kaynaştı ve yaratıcı drama liderlik eğitimi aldı. Sonra kader yüzüne güldü, karşısına Suat Hoca Çıktı, artık yolu açıktı ;) O gün bu gündür ikinci adresi Siz Drama’da hem çalışıyor, hem de eğitimine ve gelişmesine devam ediyor. Gelişmenin ise, herkes için sonsuza kadar sürmesi gerektiğine inanıyor…

Bu arada unutmadan, kendisi hem çok tatlı, hem de çok cadı bir kız çocuğu annesidir…

Bilgilerinize sunulur…

To Top